Program Ciepła Systemowego dot. lekcji na temat ciepła realizowany również w Policach został nominowany do nagrody w UE. Film promujący kręcony był w Szkole Podstawowej nr3 w Policach podczas lekcji. (do obejrzenia w materiale). Program w Policach realizowany był przy współpracy Urzędu Gminy , Szkół Podstawowych z terenu całej gminy, Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie oraz PEC S. A. Police

Z dumą informujemy, że projekt edukacyjny „Lekcje Ciepła” jest finalistą konkursu organizowanego przez Komisję Europejską - European Sustainable Energy Week - w kategorii działań skierowanych do dzieci i młodzieży, mających na celu promowanie świadomości ekologicznej. Konkurs rostrzygnięty zostanie w czerwcu 2019. 

Ponieważ jedną z nagród przyznaje także publiczność, zachęcamy do głosowania na stronie: https://eusew.eu/awards-public-vote. Projekt można znaleźć pod nazwą "Lessons of heat". Wygrajmy to! 

Niemniej dumni jesteśmy z faktu, że „Lekcje Ciepła” znalazły się w gronie finalistów konkursu Power of Content Marketing, kategorii Content Marketing - Edukacja. Jest to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska od 2008 roku. Jego celem jest upowszechnianie wysokich standardów w tworzeniu polskich projektów content marketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich. Tutaj rozstrzygnięcia zapadną już pod koniec maja. Prosimy trzymać kciuki!